Навантажувальна техніка з Європи.

Купити навантажувач без пробіга в Україні. В чому різниця для споживача між навантажувачами замовленними в Європі і навантажувачами, що продаються всередині країни? Що ж отримує вітчизняний споживач замовляючи техніку з Європи? Вам потрібний навантажувач і у Вас є вибір - купити навантажувач в Україні, або замовити його з-за кордону? Нижче ми постараємось відповісти на ці питання.

 

КУПІВЛЯ БВ НАВАНТАЖУВАЧА В УКРАЇНІ.

З купівлею навантажувача або складської техніки в Україні все зрозуміло, але є нюанси. Сподіваємось, що всі розуміють те, що практично всі навантажувачі в Україні з-за кордону (Європа, Азія, США), завезені в різний час і різними способами. Частина навантажувачів в Україні експлуатується кінцевими споживачами цієї техніки: заводами і фабриками, складами та лоогістичнми комплексами, приватними власниками. Інша частина навантажувальної техніки являється товаром для компаній-продавців цієї техніки (в тому числі і КТС). Є ще невелика, але дуже активна група - проавців-приватних осіб, які займаються виключно продажем навантажувачів, як є. І постає питання - в кого купити навантажувач?

  1. Купуючи навантажувальну техніку у приватної особи ви ризикуєте залишитись з ненадійною технікою один на один, так як приватна особа не дає ніякої гарантії.  І якщо на наступний день (або навіть в той же) ваш навантажувач, річтрак, електровізок, штабелер або комісіонер стане по причині несправності, навряд чи такий продавець поспшить вам на допомогу.

  2. Купуючи техніку в Україні у компаніі ви менше ризикуєте, але все ж таки ми вам наполегливо радимо перед купівлею діагностувати техніку з незалежним експертом. Оскільки ми не один рік на ринку, ми знаємо, що деякі недобросовісні продавці БУ навантажувальної техніки купують хлам і перетворюють його на цукерочку (здебільшого ззовні), при цьому змотуються мотогодини, замінюються деякі частини на неоригінальні, додають в зношений двигун присадки і тд.  Дивним чином перетворюючи старий, нікчемний, ні на що ще вчора не здатний  навантажувач в свіжопофарбований, практично новий.  Клієнт, купуючи такий навантажувач, інколи має проблеми буквально з першого дня. Звісно, є гарантійні зобовязання продавця, але мало радості,  коли ти вклав гроші в недешеву техніку, а її через день ремонтують, навіть по гарантії. Тому, щоб запобігти таким ситуаціям потрібно бути впевненим або в своєму постачальнику, або в самій техніці. 

В жодному разі ми не хочемо сказати, що всі компанії-продавці в Україні шахарї, а вся навантажувальна техніка в Україні - хлам. Ми лиш відмічаємо можливі ризики і хочемо від них застерегти нашого клієнта. Наша компанія також продає навантажувачі зі складу в Україні, що були придбані у українських клієнтів, або за кордоном. Ще раз відмітимо, що ВСІ навантажувачі - це імпортний товар.

 

КУПІВЛЯ БВ НАВАНТАЖУВАЧА З ЄВРОПИ.

Далі ми трохи поговоримо про техніку з Європи. Що ми маємо, коли замовляємо техніку з Європи? А маємо ми наступне:

- Навантажувальна та складська техніка виробництва ЄС

Нікого не здивує той факт, що в Європі виробляється найкраща навантажувальна та складська техніка в світі:

- Linde - лідер європейського ринку навантажувачів по всім параметрам: від комфорту оператора до неперевершених робочих характеристик;
- Still - синонім німецької якості в царині складської техніки. Разом з  Linde входять в один концерн - Kion Group;
- Jungheinrich - третій "слон", разом з Linde та Still на якому тримається слава німецьких виробників навантажувачів та складської техніки;
- Toyota - японський бренд, що вже не перший рік займає перше місце в світі по продажам навантажувачів. Умовно і його можна назвати європейським брендом, оскільки Тойоті належать такі відомі європейські бренди, як  BT (Швеція), и Cesab (Італия). А сама Toyota  виробляється на заводі во Франції.
І ще багато інших брендів виробляють саме в Європі: Nissan (Испания), Mitsubishi/Caterpillar (Голландия, Финляндия), Clark (Германия)...

- Навантажувальна техніка з чесною історією (не скручені мотогодини) 

Це перше і головне - вам кажуть правду про техніку яку ви хочете придбати. Європейцям просто не приходить в голову змотувати мотогодину. Навіщо? Відпрацювала своє - продав і купив нову. Європейці дуже часто навітьл не миють техніку перед продажем, не роблять їй передпродажну підготовку, а продають "as is", тобто "як є". А якщо навантажувач має дефекти, то про це прямо кажеться в описі навантажувача, і тільки вам вирішувати купувати його, чи ні.

- ДВЗ та паливна апаратура в гарному стані.

Якщо замволяєте навантажувачз дизельним, бензиновим, чи газовим двигуном, то в більшості випадків отримуєте технік уз гарною паливною апаратурою, так як ми знаємо, що в Європі якість палива вища, ніж в Україні.

- Величезний вибір навантажувачів по якості і ціні. 

Європейський ринок - це величезний маркет, де є вибір техніки під будь-які задачі, будь-який бюджет, будь-яку якість. Маючи довгий досвід роботи з офіційними дилерами навантажувальної техніки в Європі, спеціалісти КТС точно знають, що ми отримаємо в підсумку. Ми не боїмося надавати гарантію своїм клієнтам, оскільки ми: 1. впевнені в своїх постачальникаї. 2. перед відвантаженням клієнтам техніка проходить повну діагностику наших спеціалістів.

- Правильно, вчасно обслужена техніка

в Європі, в силу менталітету да і вимог законодавства - техніку обслуговують більш ретельно і якісно, ніж в нас - від випадка до випадка, да ще подешевше. Тому купуючи європейську техніку ви з більшою долею вірогідності отримаєте навантажувач з еквипрацьованими основними агрегатами та вузлами (ДВЗ, гідравліка, трансмісія...).

З кожним покупцем навантажувальної та складської техніки, що буде імпортована з Європи, чи вже наявної на складі в Україні - компанія КТС підписує договір, де прописуються всі умови, терміни та гарантійні зобовязання.