Кількість
|
Вартість
|
||
|
Газовий вилковий навантажувач
Газовий вилковий навантажувач конструктивно нічим не відрізняється від дизельного. Єдина і ключова його відмінність - це двигун внутрішнього згоряння, який працює на газу. Автомобілісти добре знають, що будь-який бензиновий двигун можна доробити на газ. Десь така сама ситуація і з газовими двигунами на навантажувачах. Принципово вони є допрацьованими бензиновими двигунами на газ.
Марки газових навантажувачів
Всі без виключення виробники навантажувачів з ДВЗ мають в своїй лінійці вилкові навантажувачі, що працюють на газу. Найбільш популярними є газові навантажувачі європейських та японських виробників. Що характерно, європейські виробники навантажувачів, такі як Linde, Still, Jungheinrich випускають моделі виключно газові, в них конструктивно відсутній бак для бензину. А ось японці, особливо старі моделі, є двопаливні - газ-бензинові, що інколи виявляється дуже зручно. Європейські газові навантажувачі переважно використовують добре знайомі автолюбителям двигуни - VW. На Японських газових навантажувачах стоять двигуни Toyota, Nissan, Mitsubishi та інші. Китайські газові навантажувачі встановлюють в свою техніку як японські двигуни (здебільшого вироблені по ліцензії в Китаї), так і власного виробництва. Китайці хоч і приваблюють своєю ціною, але надійністю з європейцями, американцями і японцями потягатись ще не можуть. Тому для відповідальної роботи краще взяти бувшого у використанні німця чи японця, чим новенького китайця. Ми радимо своїм клієнтам газові навантажувачі Linde, Still та Toyota - оскільки повністю впевнені в цих марках.
Вантажопідйомність газового навантажувача
Вантажопідйомний потенціал навантажувача прямо залежить від потужності його двигуна. Газові двигуни тут не спроможні потягатись з своїми дизельними побратимами. Не дивлячись на це, восьмитонні газові навантажувачі - не рідкість, а от знайти газовий навантажувач серійного виробництва на десятки тон ви навряд чи зможете. Найбільш конкурентна вантажопідйомність для газових навантажувачів - 1,5 до 3 тонн.
Мачта газового вилкового навантажувача
Газовий вилковий навантажувач можна купити з трьома видами мачт: стандартна, дуплекс та триплекс. Стандартна та дуплексна мачта мають дві секції, триплексна вже трьохсекційна. Дуплексна і триплексна мачта мають вільний хід каретки - можуть підіймати вантаж до 2/3 будівельної висоти мачти без збільшення її розміру. Стандартна мачта збільшується одразу, як тільки вантаж відривається від землі. Стандартна мачта для газового навантажувача сама проста і тому найнадійніша, до того ж огляд, через відсутність центрального циліндра зі стандартною мачтою кращий, ніж з дуплексом чи тріплексом. Якщо вам потрібне вагонне виконання навантажувача, то стандартна мачта може вам підійти тільки в тому випадку, якщо її будівельна висота буде нижче кабіни, а висота підйому буде до 2-х метрів.
Переваги та недоліки газового навантажувача
Основні переваги:
-
Низький рівень шуму та вібрації. Тут все як і з автомобілями, бензинові двигуни набагато тихіші дизельних
-
Вартість обслуговування та ремонту паливної апаратури в рази нижча, ніж на дизельному навантажувачі
-
Низький рівень вихлопних газів. Газові автонавантжувачі часто купують для роботи в приміщенні. Але і тут треба бути уважним і не зловживати цією можливістю. Вихлоп у газових навантажувачах все ж таки є, і він не менш ядовитий, ніж у дизелів. Тому приміщення повинно мати високі стелі і провітрюватись.
-
Низька вартість мотогодини роботи навантажувача
Основні недоліки:
-
Менша потужність у порівнянні з дизельними навантажувачами, але це стосується виключно навантажувачів з вантажопідйомністю понад 10 тон, і пересічній більшості така техніка і не потрібна
-
Заправка газових навантажувачів може викликати певні труднощі. В основному вони заправляються або газовою станцією, або заміною балонів. Якщо ви будете тримати декілька балонів на зміну, то час на заправку у вас буде дорівнювати часу заміні балона.
-
Пожежна безпека газу. Газ набагато небезпечніший у порівнянні з дизелем, тому потрібно бути дуже вимогливим до техніки пожежної безпеки при експлуатації газового навантажувача.
Трансмісія газового вилкового навантажувача
Окрім всім відомих механічної та автоматичної коробки передач, газові навантажувачі ще працюють з такими специфічними трансмісіями, як гідростатична та гібридна. Гідростатична трансмісія на газових навантажувачах використовується практично у всіх навантажувачах Linde. Гідростатична трансмісія окрім високого коефіцієнту корисної дії може похвалитись ще високою плавністю та точністю ходу. Саме тому сьогодні багато інших виробників почали виробляти газові навантажувачі на гідростатиці.
Гібридна трансмісія - це основна трансмісія газових навантажувачів STILL. Вона по рівню ефективності, плавності і точності ходу змагається з гідростатичною.
Робочий орган газового навантажувача
Основним робочим органом газового вилковго навантажувача є вила. Для полегшення, прискорення та оптимізації робочого процесу зараз існує велика кількість різноманітного навісного обладнання. Пристрій бокового зсуву та позиціонер вил - найпоширеніший тип навісного обладнання. Він дозволяє зміщувати вила як відносно осі навантажувача, так і відносно одна одної. Різного типу захвати: рулонні, кипові, мультипалетні та інші - все це може встановлюватись на стандартний навантажувач під потребу виробництва чи складу.
Газовий вилковий автонавантажувач з наробком, б у
БУ Газовий навантажувач з наробком - відмінний варіант для будь-якого підприємства. Газові навантажувачі коштують менше своїх дизельних варіантів, не тільки в обслуговуванні, але і в придбанні. Газові двигуни на навантажувачах дуже надійні і прості в ремонті. Зробити повну капіталку не буде коштувати, як новий навантажувач. При купівлі газового навантажувача з наробком потрібно більше звернути увагу на стан трансмісії та робочих органів, оскільки їх ремонт набагато складніший та дорожчий, а інколи і взагалі неможливий, тільки заміна на нові вузли.
Купити Б У газовий навантажувач в Україні
Компанія КТС - має великий досвід в реалізації газових навантажувачів різної вантажопідйомність. Власна ремонтна база та виїздні бригади висококласних інженерів дозволяють як якісно підготувати навантажувач до продажу, так і забезпечити його гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Якщо ви вирішили купити газовий навантажувач - звертайтесь до спеціалістів КТС, або обирайте відповідний варіант на нашому сайті. У нас найбільший вибір газових навантажувачів в Україні. Ми реалізуємо навантажувачі як зі складу в Києві, так і привозимо під замовлення. В Європі ми купуємо навантажувачі з чесним наробком мотогодин та історією якісного обслуговування.
Купуючи газовий навантажувач у КТС ви отримуєте повний спектр послуг - від отримання якісного навантажувача з гарантією в будь-якому куточку України і до якісного обслуговування і постановки техніки на облік в держорганах.