Основне завдання сервісної служби ТОВ КТС - забезпечення безперебійної роботи складської і навантажувальної техніки наших клієнтів.

Щоб забезпечити постійну готовність навантажувальної техніки до роботи, необхідно підтримувати в справному стані всі її вузли та агрегати. Слід зауважити, що як і ремонт навантажувачів,  їх обслуговування має бути правильним і своєчасним. В процесі експлуатації в результаті зносу і появи різноманітних пошкоджень (тріщин, згинів, скручувань, викривлення та заломів) змінюються форма та якість деталей, що були встановлені, тобто безперервно змінюється технічний стан навантажувача. Різноманітні пошкодження можуть бути виправлены, а знос зменшений, якщо виконуються правила експлуатації та регулярно проводяться центрування та регулювання окремих вузлів навантажувача. Для цього потрібно знати послідовність операцій, способи регулювання та величини зазорів, тисків та прогинів, котрі забезпечують нормальну роботу навантажувача, що прописана в інструкції по її експлуатації.

Своєчасно проведене якісне Технічне обслуговування здатне вберегти навантажувальну техніку від передчасного зносу вузлів та агрегатів. Кожен навантажувач, та складська техніка мають свій регламент по проведенню ТО.

Спеціалісти ТОВ КТС мають відповідну кваліфікацію і інструментарій для повного задоволення потреб клієнтів в високоякісному ТО.

Проводимо Технічного Обслуговування наступних видів техніки:

  • технічне обслуговування (ТО) дизельного навантажувача;
  • технічне обслуговування (ТО) газового навантажувача;
  • технічне обслуговування (ТО) електричного навантажувача;
  • технічне обслуговування (ТО) річтрака;
  • технічне обслуговування (ТО) самохідного візка;
  • технічне обслуговування (ТО) штабелера;
  • технічне обслуговування (ТО) комісіонера;
    та іншої навантажувальної та складської техніки

Для замовлення Технічного Обслуговування вашої навантажувальної техніки звертайтесь по контактам вказаним в розіділ контакти.