Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Без перерв

0
Мій кошик

Електричний самохідний візок

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Електричний візок

Він же електровізок, електророкла, самохідний візок, транспортувальник палет.
По суті є еволюційним розвитком ручного гідравлічного візка. Всі робочі функції виконує за рахунок електричного двигуна, що працює від тягової акумуляторної батареї. Дозволяє обробляти більші об`єми вантажів, ніж ручний гідравлічний візок. Є електричні візки як з платформою для оператора, так і без. Складність конструкції вимагає більш високого рівня оператора, та відповідного посвідчення на експлуатацію.

Види електричних візків:

 

Повідковий електровізок

Найпоширеніший і найпростіший у використанні електровізок. Оператор керує повідковим візком органами керування, що розміщені на коромислі візка - повідку.  При переміщенні вантажів оператор ніби тягне візок за собою за повідок, звідси і назва - повідкова.

Вантажопідйомність електровізка коливається від 500 і до 4 000 кг. Найбільш поширені варіанти вантажопідйомністю від 2000 і до 2500 кг.

Довжина вил електричного повідкового візка може сягати 4 метрів, але частіше всього використовують довжину вил 1150 - 1200 мм - під обробку європалет, або 2350 - 2400 мм - під обробку одночасно двох європалет.

Час автономної роботи електровізка залежить від ємності акумулятора, інтенсивності роботи та ваги вантажів, що обробляються. В основному вони відпрацьовують 8 годин, після чого вимагають заміни акумулятора, або його заміни на візку.

Купити самохідний повідковий візок Linde, Still, Jungheinrich, BT, Toyota, CAT ви можете звернувшись до менеджерів компанії КТС.
 

Електровізок з відкидною пллатформю оператора 

Еектричний візок з відкидною платформою для оператора є модернізацією повідкового візка. На складах з великою площею та/або інтенсивністю навантажувально-розвантажувальних робіт для спрощення роботи оператора була вигадана підніжка. Оператор, стоячи на підніжці, може обробити більше вантажів за той же час.

Відкидна платформа. як і випливає із назви, може при необхідності прибиратись і електровізок можна використовувати, як традиційний - повідковий.

Для запобігання травматизму внаслідок падіння оператора з підніжки, передбачено захисні лапи/поручні. Конструкційно електровізок спроектовано так, що піднявши платформу, але опустивши порчуні вона не поїде. Також вона не поїде, якщо опущені поручні, але платформа піднята

Звісно, візок з платформою дорожчий, і його купувати має сенс лише тоді, коли оператор не встигає.

По всім технічним параметрам електровізок з платформою повністю відповідає повідковому.


 

Електровізок зі стаціонарною платформою оператора 

Для підприємств, де вантажооборот дуже великий, і питання безпеки стоїть не на останньому місці - електровізок зі стаціонарною платформою найоптимальніший варіант.

 Стаціонарна платформа на електровізку дуже добре захищена стальними листами, що виключає травмування оператора внаслідок наїзду, чи притискання.

Оператори на таких візках, як правило, стоять напівбоком, тому у них, відмінна оглядовість.

Але при всіх плюсах такого візка є мінус, який випливає з його конструктиву - він менш маневренний, в силу великих габаритів.

В усіх інших конструкційних питаннях вона повністю відповідає повідковому візку і візку з відкидною платформою. Хіба що для її роботи потрібний тяговий акумулятор більшої потужності, адже захисна конструкція важить немало.

 

Електровізок з сидячим місцем оператора

Електровізок з сидячим місцем оператора - це можна сказати вершина візкобудування, вище тільки роботизовані візки, яким не потрібний оператор.

найдорожчий і найтехнологічніший вид електровізка. В Україні практично не використовуються.

Конструкційно це вже напіврічтрак, але з дуже обмеженою висотою підйому.

Купувати такий для малого виробництва абсолютно немає сенсу.

 

 


Переваги електричних візків:

- висока швидкість обробки вантажів; 
- мінімальний час на навчання оператора;


Недоліки електричних візків:

- необхідність в періодичній підзарядці тягового акумулятора (що тягне за собою необхідність в відповідно підготовленому персоналі та приміщенні);
- вимоги до напольного покриття.

 

Купити електричний візок будь-якого бренду і контсруктиву ви можете вибравши підходящий варіант на нашому сайті, або напряму звернувшись до спеціалістів, щоб вони допомогли підібрати підходящий варіант.

Вгору